Moderní sprcha na stěnu s digitálním displejem ve stříbrném provedeníModerní sprcha na stěnu s digitálním displejem ve stříbrném provedeníModerní sprcha na stěnu s digitálním displejem ve stříbrném provedeníModerní sprcha na stěnu s digitálním displejem ve stříbrném provedení

Moderní sprcha na stěnu s digitálním displejem ve stříbrném provedení

96% of buyers enjoyed this product! 16 orders
List price:
Price:
You save:
(%)
1964
Quantity:
  • Free Worldwide Shipping
  • 100% Money Back Guarantee
  • 100% Secure Payments

Product Description

Renovujete koupelnu a chcete mít krásnou, nadčasovou, moderní a výkonnou sprchu? Pokud ano, dál už nehledejte – právě jste našli ideální produkt pro Vás. Ptáte se proč? Odpověď je naprosto jednoduchá – skvělá kvalita a design za výbornou cenu.

Tato sprcha disponuje opravdu velmi nadčasovým a moderním designem, který se perfektně hodí do každého interiéru a koupelny. V jednoduchosti je síla. Sprcha je navíc vyráběna v neutrálním stříbrném provedení, čímž svůj minimalismus naprosto podpoří.

Nejen design je ale pozitivem této sprchy. Sprcha je samozřejmě také vyrobena z velmi kvalitních a odolných materiálů. Navíc co je dalším pozitivem – jednoduchá údržba. Už se v budoucnu nemusíte trápit zdlouhavým a otravným umýváním, které Vás k dalšímu sprchování akorát znechutí. Díky skvělým materiálům se bude o sprchu pečovat jedna báseň. Neváhejte.

Zanechte Recenzi

Item Specifics

Značka: 
 ELLEN HOMEDECOR
Materiál jádra ventilu: 
 Keramika
Povrchová úprava: 
 Chrom
Řízení teplé/studené vody: 
 Dvojité ovládání s jedním držákem
Produktové číslo: 
 8406
Počet rukojetí: 
 1
Povrchová úprava: 
 Leštěná
Velikost: 
 8 inch
Typ: 
 Pevný typ podpory
Styl: 
 Klasika
Typ: 
 Koupelnové a sprchové baterie
Typ koupelnové a sprchové baterie: 
 Vestavný
Instalace: 
 Nástěnná montáž

DOPRAVA A DORUČENÍJsme hrdí na to, že nabízíme velmi rychlé přepravní služby, které v současné době působí ve více než 200 zemích a ostrovech po celém světě. Nic pro nás není nic víc, než přinášet našim zákazníkům velkou hodnotu a služby. Budeme i nadále růst, abychom vyhověli potřebám všech našich zákazníků a poskytovali služby nad rámec všech očekávání.

Jak posíláte balíky?

Balíky jsou odesílány přímo od našeho dodavatele z Asie. Prostřednictvím velmi rychlých dopravců DHL, Fedex nebo UPS.

Posíláte také na Slovensko?

Ano. Zajišťujeme dopravu zdarma také na Slovensko.

A co celní úřady?

Nejsme zodpovědní za žádné další poplatky po odeslání zásilky. Nákupem našich produktů souhlasíte s tím, že vám může být dodán jeden nebo více balíků a při příjezdu do vaší země mohou být naúčtovány ještě další poplatky.

Jak dlouho trvá doprava?

Dodací lhůta se může lišit podle místa. Toto jsou naše odhady:
Lokace *Odhadovaná doba doručení
Česká republika 10-20 prac. dnů
Slovensko 10-20 prac. dnů
*Nezahrnuje zpracování objednávky 2-5 dní.

Poskytujete informace o sledování zásilky?

Ano, obdržíte e-mail s informacemi o sledování, jakmile bude vaše objednávka odeslána. Pokud do 5 dnů neobdržíte informace o sledování zásilky, kontaktujte nás.

Sledování říká, že "informace nejsou v tuto chvíli k dispozici".

U některých společností trvá zadání informací o sledování do systému 2-5 pracovních dnů. Pokud je vaše objednávka starší než 5 pracovních dnů a nemáte ještě žádné informace o vašem sledovacím čísle, obraťte se na nás.

Budou mé položky zaslány v jednom balíku?

Z logistických důvodů položky ze stejného nákupu můžou být zaslány v samostatných balících. Máte-li jakékoli další otázky, obraťte se na nás. Budeme se snažit vám pomoci co nejrychleji.

REKLAMACE A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Zrušení objednávky

Všechny objednávky lze zrušit, dokud nejsou odeslány. Pokud byla vaše objednávka zaplacena a musíte provést změnu nebo zrušit objednávku, musíte nás kontaktovat do 12 hodin. Jakmile začne proces balení a přepravy, nemůže být objednávka již zrušena.

Refundace

Vaše spokojenost je naší prioritou. Pokud zažádáte o vrácení peněz  do 14 dnů od doručení, vrátíme vám peníze. Pokud produkt neobdržíte ve stanoveném čase 30 dní (nezahrnuje zpracování objednávky 2 až 5 dní), můžete požádat o vrácení platby nebo o opětovné odeslání zboží. Pokud jste obdrželi nesprávnou položku, můžete požádat o vrácení peněz nebo zpětnou přepravu. Pokud chcete vrátit zboží z jiného důvodu, můžete požádat o vrácení peněz. Musíte vrátit položku na vlastní náklady a tato položka musí být nepoužitá.
  • Vaše objednávka nedorazila kvůli nesprávným kontaktním údajům ve vaší objednávce (tzn. poskytnutím nesprávné dodací adresy)
  • Vaše objednávka nedorazila kvůli výjimečným okolnostem (tzn. pozastavena celním úřadem nebo kvůli přírodní katastrofě)
  • Jiné výjimečné okolnosti mimo kontrolu sperkyprovsechny.cz

* Žádosti o vrácení peněz můžete podat do 14 dnů po uplynutí garantované doby dodání (35 dní). Můžete to udělat zasláním zprávy na stránce Kontaktujte nás.

Výměna

Pokud z nějakého důvodu chcete vyměnit výrobek, třeba pro jinou barvu. Musíte nás nejprve kontaktovat a my vás provedeme jednotlivými kroky.

Prosíme, neposílejte váš nákup zpět k nám, pokud se na tom nedohodneme.

Shopping cart

×