Moderní sprchová baterie s vestavěným displejemModerní sprchová baterie s vestavěným displejemModerní sprchová baterie s vestavěným displejemModerní sprchová baterie s vestavěným displejemModerní sprchová baterie s vestavěným displejemModerní sprchová baterie s vestavěným displejem

Moderní sprchová baterie s vestavěným displejem

100% zákazníků doporučuje tento produkt! 4 objednávky
Stará cena:
Cena:
& doprava zdarma
Sleva:
(%)
Doprava:
Zdarma

10 - 20 pracovních dní

313 in stock.
Color:
Množství:
  • zdarma doprava do ČR a SK
  • 100% záruka vrácení peněz
  • 100% bezpečné platby

Popis produktu

Plánujete rekonstrukci koupelny a stále se rozhodujete pro sprchovou baterii? Už dál nehledejte, protože tato sprchová baterie je naprosto geniální. Nejen, že má perfektní design a je skvělým doplňkem Vaší koupelny, ale disponuje také displejem, který Vám podá veškeré důležité informace, včetně teploty vody, kterou se sprchujete. Dopřejte si i Vy pocit luxusu s touto sprchovou hlavicí, nebudete litovat.

Specifikace

Značka: 
 HOLO MUSEN
Materiál jádra ventilu: 
 Keramika
Povrchová úprava: 
 Chrom
Typ ovládání studené / teplé vody: 
 Dvojité ovládání s jedním držákem
Vlastnosti: 
 Teplotní citlivost, studená a horká
Styl: 
 Moderní
Povrchová úprava: 
 Leštěná
Počet rukojetí: 
 2
Typ: 
 Pevná podpora
Produktové číslo: 
 PN-CS-001L Digital Shower panel
Jméno: 
 Sprcha s digitální teplotou
Displej: 
 Teplota, doba sprchování
Pohon: 
 Poháněno vodou
Teplotní panel: 
 Skryt
Teplota: 
 0-99℃
Velikost vstupní vody: 
 G1/2
Tlak vody: 
 0.3MPa at least
Záruka: 
 2 roky
Zásuvky na vodu: 
 Sprchová a ruční sprchová hlavice
Stavěno: 
 Přesná lišta teploty

DOPRAVA A DORUČENÍJsme hrdí na to, že nabízíme velmi rychlé přepravní služby, které v současné době působí ve více než 200 zemích a ostrovech po celém světě. Nic pro nás není nic víc, než přinášet našim zákazníkům velkou hodnotu a služby. Budeme i nadále růst, abychom vyhověli potřebám všech našich zákazníků a poskytovali služby nad rámec všech očekávání.

Jak posíláte balíky?

Balíky jsou odesílány přímo od našeho dodavatele z Asie. Prostřednictvím velmi rychlých dopravců DHL, Fedex nebo UPS.

Posíláte také na Slovensko?

Ano. Zajišťujeme dopravu zdarma také na Slovensko.

A co celní úřady?

Nejsme zodpovědní za žádné další poplatky po odeslání zásilky. Nákupem našich produktů souhlasíte s tím, že vám může být dodán jeden nebo více balíků a při příjezdu do vaší země mohou být naúčtovány ještě další poplatky.

Jak dlouho trvá doprava?

Dodací lhůta se může lišit podle místa. Toto jsou naše odhady:
Lokace *Odhadovaná doba doručení
Česká republika 10-20 prac. dnů
Slovensko 10-20 prac. dnů
*Nezahrnuje zpracování objednávky 2-5 dní.

Poskytujete informace o sledování zásilky?

Ano, obdržíte e-mail s informacemi o sledování, jakmile bude vaše objednávka odeslána. Pokud do 5 dnů neobdržíte informace o sledování zásilky, kontaktujte nás.

Sledování říká, že "informace nejsou v tuto chvíli k dispozici".

U některých společností trvá zadání informací o sledování do systému 2-5 pracovních dnů. Pokud je vaše objednávka starší než 5 pracovních dnů a nemáte ještě žádné informace o vašem sledovacím čísle, obraťte se na nás.

Budou mé položky zaslány v jednom balíku?

Z logistických důvodů položky ze stejného nákupu můžou být zaslány v samostatných balících. Máte-li jakékoli další otázky, obraťte se na nás. Budeme se snažit vám pomoci co nejrychleji.

REKLAMACE A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Zrušení objednávky

Všechny objednávky lze zrušit, dokud nejsou odeslány. Pokud byla vaše objednávka zaplacena a musíte provést změnu nebo zrušit objednávku, musíte nás kontaktovat do 12 hodin. Jakmile začne proces balení a přepravy, nemůže být objednávka již zrušena.

Refundace

Vaše spokojenost je naší prioritou. Pokud zažádáte o vrácení peněz  do 14 dnů od doručení, vrátíme vám peníze. Pokud produkt neobdržíte ve stanoveném čase 30 dní (nezahrnuje zpracování objednávky 2 až 5 dní), můžete požádat o vrácení platby nebo o opětovné odeslání zboží. Pokud jste obdrželi nesprávnou položku, můžete požádat o vrácení peněz nebo zpětnou přepravu. Pokud chcete vrátit zboží z jiného důvodu, můžete požádat o vrácení peněz. Musíte vrátit položku na vlastní náklady a tato položka musí být nepoužitá.
  • Vaše objednávka nedorazila kvůli nesprávným kontaktním údajům ve vaší objednávce (tzn. poskytnutím nesprávné dodací adresy)
  • Vaše objednávka nedorazila kvůli výjimečným okolnostem (tzn. pozastavena celním úřadem nebo kvůli přírodní katastrofě)
  • Jiné výjimečné okolnosti mimo kontrolu sperkyprovsechny.cz

* Žádosti o vrácení peněz můžete podat do 14 dnů po uplynutí garantované doby dodání (35 dní). Můžete to udělat zasláním zprávy na stránce Kontaktujte nás.

Výměna

Pokud z nějakého důvodu chcete vyměnit výrobek, třeba pro jinou barvu. Musíte nás nejprve kontaktovat a my vás provedeme jednotlivými kroky.

Prosíme, neposílejte váš nákup zpět k nám, pokud se na tom nedohodneme.