Nádherný a moderní sprchový panel na stěnu dostupný v 5 krásných barváchNádherný a moderní sprchový panel na stěnu dostupný v 5 krásných barváchNádherný a moderní sprchový panel na stěnu dostupný v 5 krásných barváchNádherný a moderní sprchový panel na stěnu dostupný v 5 krásných barváchNádherný a moderní sprchový panel na stěnu dostupný v 5 krásných barváchNádherný a moderní sprchový panel na stěnu dostupný v 5 krásných barvách

Nádherný a moderní sprchový panel na stěnu dostupný v 5 krásných barvách

100% zákazníků doporučuje tento produkt! 11 objednávek
Stará cena:
Cena:
& doprava zdarma
Sleva:
(%)
Doprava:
Zdarma

10 - 20 pracovních dní

3952 in stock.
Barva:
Množství:
  • zdarma doprava do ČR a SK
  • 100% záruka vrácení peněz
  • 100% bezpečné platby

Popis produktu

Tak tomuto říkáme nádhera. Nádherné, nadčasové, moderní a skvělé funkční sprchové panely, díky kterým dostane sprchování nový rozměr. Rozlučte se s nudou a fádností, přivítejte tyto nádherné sprchové panely, které si naprosto zamilujete. Díky svému úžasnému designu ve více barevných provedení udělají z Vaší koupelny designovou místnost, díky které se budete těšit na každé další sprchování. Dopřejte si nadstandardně příjemný pocit při každé Vaší sprše!

Vzhled ale není jediné pozitivum tohoto skvělého sprchového panelu. Tento sprchový panel disponuje kvalitními a velmi odolnými materiály, které mají pozitivní vliv na jeho výkon. Dalším pozitivem je také jednoduchá a snadná údržba. Dejte sbohem otravnému a zdlouhavému čištění, které Vás akorát tak ubíjelo. Přivítejte změnu, nebudete litovat a budete nadšení. Navíc za skvělou cenu, a to vše na našem e-shopu.

Specifikace

Značka: 
 ELLEN HOMEDECOR
Produktové číslo: 
 8900
Materiál jádra ventilu: 
 Keramika
Povrchová úprava: 
 Chrom
Řízení teplé/studené vody: 
 Dvojité ovládání s jedním držákem
Velikost: 
 10 inch
Počet rukojetí: 
 1
Povrchová úprava: 
 Leštěná
Typ: 
 Pevný
Styl: 
 Klasický
Typ: 
 Koupelnové a sprchové baterie
Instalace: 
 Nástěnná montáž
Typ koupelnové a sprchové baterie: 
 Sprchové panely

DOPRAVA A DORUČENÍJsme hrdí na to, že nabízíme velmi rychlé přepravní služby, které v současné době působí ve více než 200 zemích a ostrovech po celém světě. Nic pro nás není nic víc, než přinášet našim zákazníkům velkou hodnotu a služby. Budeme i nadále růst, abychom vyhověli potřebám všech našich zákazníků a poskytovali služby nad rámec všech očekávání.

Jak posíláte balíky?

Balíky jsou odesílány přímo od našeho dodavatele z Asie. Prostřednictvím velmi rychlých dopravců DHL, Fedex nebo UPS.

Posíláte také na Slovensko?

Ano. Zajišťujeme dopravu zdarma také na Slovensko.

A co celní úřady?

Nejsme zodpovědní za žádné další poplatky po odeslání zásilky. Nákupem našich produktů souhlasíte s tím, že vám může být dodán jeden nebo více balíků a při příjezdu do vaší země mohou být naúčtovány ještě další poplatky.

Jak dlouho trvá doprava?

Dodací lhůta se může lišit podle místa. Toto jsou naše odhady:
Lokace *Odhadovaná doba doručení
Česká republika 10-20 prac. dnů
Slovensko 10-20 prac. dnů
*Nezahrnuje zpracování objednávky 2-5 dní.

Poskytujete informace o sledování zásilky?

Ano, obdržíte e-mail s informacemi o sledování, jakmile bude vaše objednávka odeslána. Pokud do 5 dnů neobdržíte informace o sledování zásilky, kontaktujte nás.

Sledování říká, že "informace nejsou v tuto chvíli k dispozici".

U některých společností trvá zadání informací o sledování do systému 2-5 pracovních dnů. Pokud je vaše objednávka starší než 5 pracovních dnů a nemáte ještě žádné informace o vašem sledovacím čísle, obraťte se na nás.

Budou mé položky zaslány v jednom balíku?

Z logistických důvodů položky ze stejného nákupu můžou být zaslány v samostatných balících. Máte-li jakékoli další otázky, obraťte se na nás. Budeme se snažit vám pomoci co nejrychleji.

REKLAMACE A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Zrušení objednávky

Všechny objednávky lze zrušit, dokud nejsou odeslány. Pokud byla vaše objednávka zaplacena a musíte provést změnu nebo zrušit objednávku, musíte nás kontaktovat do 12 hodin. Jakmile začne proces balení a přepravy, nemůže být objednávka již zrušena.

Refundace

Vaše spokojenost je naší prioritou. Pokud zažádáte o vrácení peněz  do 14 dnů od doručení, vrátíme vám peníze. Pokud produkt neobdržíte ve stanoveném čase 30 dní (nezahrnuje zpracování objednávky 2 až 5 dní), můžete požádat o vrácení platby nebo o opětovné odeslání zboží. Pokud jste obdrželi nesprávnou položku, můžete požádat o vrácení peněz nebo zpětnou přepravu. Pokud chcete vrátit zboží z jiného důvodu, můžete požádat o vrácení peněz. Musíte vrátit položku na vlastní náklady a tato položka musí být nepoužitá.
  • Vaše objednávka nedorazila kvůli nesprávným kontaktním údajům ve vaší objednávce (tzn. poskytnutím nesprávné dodací adresy)
  • Vaše objednávka nedorazila kvůli výjimečným okolnostem (tzn. pozastavena celním úřadem nebo kvůli přírodní katastrofě)
  • Jiné výjimečné okolnosti mimo kontrolu sperkyprovsechny.cz

* Žádosti o vrácení peněz můžete podat do 14 dnů po uplynutí garantované doby dodání (35 dní). Můžete to udělat zasláním zprávy na stránce Kontaktujte nás.

Výměna

Pokud z nějakého důvodu chcete vyměnit výrobek, třeba pro jinou barvu. Musíte nás nejprve kontaktovat a my vás provedeme jednotlivými kroky.

Prosíme, neposílejte váš nákup zpět k nám, pokud se na tom nedohodneme.