Stropní sprchová baterie s dešťovým proudem, velkým proudem a mosaznou ruční sprchouStropní sprchová baterie s dešťovým proudem, velkým proudem a mosaznou ruční sprchouStropní sprchová baterie s dešťovým proudem, velkým proudem a mosaznou ruční sprchouStropní sprchová baterie s dešťovým proudem, velkým proudem a mosaznou ruční sprchou

Stropní sprchová baterie s dešťovým proudem, velkým proudem a mosaznou ruční sprchou

Stará cena:
Cena:
& doprava zdarma
Sleva:
(%)
Doprava:
Zdarma

10 - 20 pracovních dní

Pouze 10 skladem
Množství:
  • zdarma doprava do ČR a SK
  • 100% záruka vrácení peněz
  • 100% bezpečné platby

Popis produktu

Už vás nebaví obyčejné sprchování v nudném sprchovém koutě? Zkuste něco nového v podobě podsvícené sprchové baterie připevněné ke stropu. Jedinečný zážitek pod proudem barevně nasvícené vody připomínající déšť se nedá srovnávat s běžným sprchováním ruční hlavicí.

Stropní sprchová baterie má větší čtvercovou plochu, na které se nachází mnoho trysek. Zvolte si intenzitu proudu vody o požadované teplotě pomocí třech rukojetí umístěných na stěně. Ovládání je jednoduché a designové provedení kompletního příslušenství působí luxusním dojmem.

Sprchový ses sestává ze stropní baterie, ruční sprchové hlavice a ovládacího panelu. Jednoduché linie a povrchová úprava v podobě leštěné nerezové oceli působí moderním dojmem a udělá parádu v každé koupelně.

Specifikace

Značka: 
 NIKECAN
Typ: 
 Sprchový systém
Styl: 
 Moderní
Produktové číslo: 
 HM-HW005
Typ: 
 Pevný
Způsob instalace: 
 Nástěnná montáž
Materiál jádra ventilu: 
 Keramika
Povrchová úprava: 
 Leštěná nerezová ocel
Vlastnosti: 
 Horká a studená voda, LED podsvícení
Velikost: 
 >400mm
Typ sprchového systému: 
 Vestavné sprchové baterie
Počet rukojetí: 
 3
Řízení teplé/studené vody Type: 
 Termostat
Sprchová hlavice: 
 16 palců
LED svícení: 
 Modré, zelené, červené
Instalace: 
 Stropní
Funkce: 
 Dva proudy
Povrch sprchové hlavice: 
 Broušený
Proud vody: 
 Silný
Ruční sprcha: 
 Mosazná

DOPRAVA A DORUČENÍJsme hrdí na to, že nabízíme velmi rychlé přepravní služby, které v současné době působí ve více než 200 zemích a ostrovech po celém světě. Nic pro nás není nic víc, než přinášet našim zákazníkům velkou hodnotu a služby. Budeme i nadále růst, abychom vyhověli potřebám všech našich zákazníků a poskytovali služby nad rámec všech očekávání.

Jak posíláte balíky?

Balíky jsou odesílány přímo od našeho dodavatele z Asie. Prostřednictvím velmi rychlých dopravců DHL, Fedex nebo UPS.

Posíláte také na Slovensko?

Ano. Zajišťujeme dopravu zdarma také na Slovensko.

A co celní úřady?

Nejsme zodpovědní za žádné další poplatky po odeslání zásilky. Nákupem našich produktů souhlasíte s tím, že vám může být dodán jeden nebo více balíků a při příjezdu do vaší země mohou být naúčtovány ještě další poplatky.

Jak dlouho trvá doprava?

Dodací lhůta se může lišit podle místa. Toto jsou naše odhady:
Lokace *Odhadovaná doba doručení
Česká republika 10-20 prac. dnů
Slovensko 10-20 prac. dnů
*Nezahrnuje zpracování objednávky 2-5 dní.

Poskytujete informace o sledování zásilky?

Ano, obdržíte e-mail s informacemi o sledování, jakmile bude vaše objednávka odeslána. Pokud do 5 dnů neobdržíte informace o sledování zásilky, kontaktujte nás.

Sledování říká, že "informace nejsou v tuto chvíli k dispozici".

U některých společností trvá zadání informací o sledování do systému 2-5 pracovních dnů. Pokud je vaše objednávka starší než 5 pracovních dnů a nemáte ještě žádné informace o vašem sledovacím čísle, obraťte se na nás.

Budou mé položky zaslány v jednom balíku?

Z logistických důvodů položky ze stejného nákupu můžou být zaslány v samostatných balících. Máte-li jakékoli další otázky, obraťte se na nás. Budeme se snažit vám pomoci co nejrychleji.

REKLAMACE A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Zrušení objednávky

Všechny objednávky lze zrušit, dokud nejsou odeslány. Pokud byla vaše objednávka zaplacena a musíte provést změnu nebo zrušit objednávku, musíte nás kontaktovat do 12 hodin. Jakmile začne proces balení a přepravy, nemůže být objednávka již zrušena.

Refundace

Vaše spokojenost je naší prioritou. Pokud zažádáte o vrácení peněz  do 14 dnů od doručení, vrátíme vám peníze. Pokud produkt neobdržíte ve stanoveném čase 30 dní (nezahrnuje zpracování objednávky 2 až 5 dní), můžete požádat o vrácení platby nebo o opětovné odeslání zboží. Pokud jste obdrželi nesprávnou položku, můžete požádat o vrácení peněz nebo zpětnou přepravu. Pokud chcete vrátit zboží z jiného důvodu, můžete požádat o vrácení peněz. Musíte vrátit položku na vlastní náklady a tato položka musí být nepoužitá.
  • Vaše objednávka nedorazila kvůli nesprávným kontaktním údajům ve vaší objednávce (tzn. poskytnutím nesprávné dodací adresy)
  • Vaše objednávka nedorazila kvůli výjimečným okolnostem (tzn. pozastavena celním úřadem nebo kvůli přírodní katastrofě)
  • Jiné výjimečné okolnosti mimo kontrolu sperkyprovsechny.cz

* Žádosti o vrácení peněz můžete podat do 14 dnů po uplynutí garantované doby dodání (35 dní). Můžete to udělat zasláním zprávy na stránce Kontaktujte nás.

Výměna

Pokud z nějakého důvodu chcete vyměnit výrobek, třeba pro jinou barvu. Musíte nás nejprve kontaktovat a my vás provedeme jednotlivými kroky.

Prosíme, neposílejte váš nákup zpět k nám, pokud se na tom nedohodneme.