Luxusní sprchový set s dešťovou sprchou, vodopádem, silnějším proudem a LED podsvícením Luxusní sprchový set s dešťovou sprchou, vodopádem, silnějším proudem a LED podsvícením Luxusní sprchový set s dešťovou sprchou, vodopádem, silnějším proudem a LED podsvícením Luxusní sprchový set s dešťovou sprchou, vodopádem, silnějším proudem a LED podsvícením Luxusní sprchový set s dešťovou sprchou, vodopádem, silnějším proudem a LED podsvícením Luxusní sprchový set s dešťovou sprchou, vodopádem, silnějším proudem a LED podsvícením 

Luxusní sprchový set s dešťovou sprchou, vodopádem, silnějším proudem a LED podsvícením 

100% of buyers enjoyed this product! 4 orders
List price:
Price:
You save:
(%)
35
Quantity:
  • Free Worldwide Shipping
  • 100% Money Back Guarantee
  • 100% Secure Payments

Product Description

Budete zářit nejen čistotou po osprchování, ale i během sprchování. Luxusní sprchový set podsvícený LED diodami dokáže vykouzlit několik barev. Během sprchování si tak užijete nejenom příjemný pocit stékajících pramínků vody připomínající déšť, ale i terapii pomocí barev.

Během sprchování si zvolíte, jestli chcete ze stropního panelu raději jemnější proud vody připomínající déšť, nebo toužíte přímo po vodopádu. Využít můžete i ruční sprchovou hlavici. Ovládání je intuitivní a o všechno důležité se postarají 4 rukojeti.

Maximální kvalita a preciznost se odráží i v nabízené záruce, která je až po dobu 12 let. Jádra ventilů jsou z keramiky a vnitřní povrch je tvořen leštěným chromem. Sprchový systém připomínající vaše nejtajnější sny se může stát skutečností, stačí pouze přeměřit koupelnu, jestli se vám do ní vejde.

Zanechte Recenzi

Item Specifics

Značka: 
 Candance & Canace
Typ: 
 Sprchové systémy
Řízení teplé/studené vody: 
 Dvojité ovládání s jedním držákem
Styl: 
 Moderní
Typ: 
 Pevný
Materiál jádra ventilu: 
 Keramika
Způsob instalace: 
 Nástěnná montáž
Materiál: 
 Chrom
Povrchová úprava: 
 Leštěný
Vlastnosti: 
 Teplá, studená voda, LED podsvícení
Produktové číslo: 
 008-50X36P-K
Velikost: 
 >400mm
Počet rukojetí: 
 4
Záruka: 
 12 let
Certifikát: 
 CE & ROHS
Země původu: 
 Guangdong, Čína
Externí čtyři LED lampy napájení: 
 100V~240V alternativní
Barevné LED diody: 
 7 barev
Vnitřní světlo: 
 Na vodní pohon
Barvy vnitřního světla: 
 Modrá, zelená, červená
Tlak: 
 0.3-1.2Mpa
Funkce: 
 Vodopád a déšť
Povrch sprchové hlavice: 
 Zrcadlový

DOPRAVA A DORUČENÍJsme hrdí na to, že nabízíme velmi rychlé přepravní služby, které v současné době působí ve více než 200 zemích a ostrovech po celém světě. Nic pro nás není nic víc, než přinášet našim zákazníkům velkou hodnotu a služby. Budeme i nadále růst, abychom vyhověli potřebám všech našich zákazníků a poskytovali služby nad rámec všech očekávání.

Jak posíláte balíky?

Balíky jsou odesílány přímo od našeho dodavatele z Asie. Prostřednictvím velmi rychlých dopravců DHL, Fedex nebo UPS.

Posíláte také na Slovensko?

Ano. Zajišťujeme dopravu zdarma také na Slovensko.

A co celní úřady?

Nejsme zodpovědní za žádné další poplatky po odeslání zásilky. Nákupem našich produktů souhlasíte s tím, že vám může být dodán jeden nebo více balíků a při příjezdu do vaší země mohou být naúčtovány ještě další poplatky.

Jak dlouho trvá doprava?

Dodací lhůta se může lišit podle místa. Toto jsou naše odhady:
Lokace *Odhadovaná doba doručení
Česká republika 10-20 prac. dnů
Slovensko 10-20 prac. dnů
*Nezahrnuje zpracování objednávky 2-5 dní.

Poskytujete informace o sledování zásilky?

Ano, obdržíte e-mail s informacemi o sledování, jakmile bude vaše objednávka odeslána. Pokud do 5 dnů neobdržíte informace o sledování zásilky, kontaktujte nás.

Sledování říká, že "informace nejsou v tuto chvíli k dispozici".

U některých společností trvá zadání informací o sledování do systému 2-5 pracovních dnů. Pokud je vaše objednávka starší než 5 pracovních dnů a nemáte ještě žádné informace o vašem sledovacím čísle, obraťte se na nás.

Budou mé položky zaslány v jednom balíku?

Z logistických důvodů položky ze stejného nákupu můžou být zaslány v samostatných balících. Máte-li jakékoli další otázky, obraťte se na nás. Budeme se snažit vám pomoci co nejrychleji.

REKLAMACE A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Zrušení objednávky

Všechny objednávky lze zrušit, dokud nejsou odeslány. Pokud byla vaše objednávka zaplacena a musíte provést změnu nebo zrušit objednávku, musíte nás kontaktovat do 12 hodin. Jakmile začne proces balení a přepravy, nemůže být objednávka již zrušena.

Refundace

Vaše spokojenost je naší prioritou. Pokud zažádáte o vrácení peněz  do 14 dnů od doručení, vrátíme vám peníze. Pokud produkt neobdržíte ve stanoveném čase 30 dní (nezahrnuje zpracování objednávky 2 až 5 dní), můžete požádat o vrácení platby nebo o opětovné odeslání zboží. Pokud jste obdrželi nesprávnou položku, můžete požádat o vrácení peněz nebo zpětnou přepravu. Pokud chcete vrátit zboží z jiného důvodu, můžete požádat o vrácení peněz. Musíte vrátit položku na vlastní náklady a tato položka musí být nepoužitá.
  • Vaše objednávka nedorazila kvůli nesprávným kontaktním údajům ve vaší objednávce (tzn. poskytnutím nesprávné dodací adresy)
  • Vaše objednávka nedorazila kvůli výjimečným okolnostem (tzn. pozastavena celním úřadem nebo kvůli přírodní katastrofě)
  • Jiné výjimečné okolnosti mimo kontrolu sperkyprovsechny.cz

* Žádosti o vrácení peněz můžete podat do 14 dnů po uplynutí garantované doby dodání (35 dní). Můžete to udělat zasláním zprávy na stránce Kontaktujte nás.

Výměna

Pokud z nějakého důvodu chcete vyměnit výrobek, třeba pro jinou barvu. Musíte nás nejprve kontaktovat a my vás provedeme jednotlivými kroky.

Prosíme, neposílejte váš nákup zpět k nám, pokud se na tom nedohodneme.

Shopping cart

×