Luxusní velký sprchový set s efektem vodopádu, LED podsvícením a masážními tryskamiLuxusní velký sprchový set s efektem vodopádu, LED podsvícením a masážními tryskamiLuxusní velký sprchový set s efektem vodopádu, LED podsvícením a masážními tryskamiLuxusní velký sprchový set s efektem vodopádu, LED podsvícením a masážními tryskamiLuxusní velký sprchový set s efektem vodopádu, LED podsvícením a masážními tryskamiLuxusní velký sprchový set s efektem vodopádu, LED podsvícením a masážními tryskami

Luxusní velký sprchový set s efektem vodopádu, LED podsvícením a masážními tryskami

Stará cena:
Cena:
Sleva:
(%)
9
Color:
Množství:
  • Zdarma Doprava po celém světě
  • 100% Záruka vrácení peněz
  • 100% Bezpečná platba

Popis produktu

Zavřete oči a představte si, že jste uprostřed deštného pralesa a necháváte na sebe proudit vodu z vodopádu. Zdá se vám to skutečné? To díky jedinečnému luxusnímu sprchovému systému, který dodá vaší koupelně nový rozměr. Efektní LED podsvícení dotváří celkový dojem a stará se o estetický prožitek.

Příjemné ovládání pomocí tří rukojetí je jednoduché a velmi intuitivní. Své sprchování můžete zakončit i použitím ruční sprchové hlavice. Maximální relaxaci a uvolnění zajišťuje přítomnost 4 masážních trysek připevněných na stěně.

Kvalitní provedení z leštěné nerezové oceli ve spolupráci s moderním designem se skvěle hodí do každé koupelny. Pokud toužíte po moderním prvku a vlastním koutku plném relaxace, je tento sprchový systém to pravé.

 

Zanechte Recenzi

Specifikace

Značka: 
 Relextime
Typ: 
 Sprchový systém
Způsob instalace: 
 Nástěnná montáž
Materiál jádra ventilu: 
 Keramika
Kategorie: 
 Sprchový systém
Produktové číslo: 
 EF5326
Styl: 
 Moderní
Povrchová úprava: 
 Leštěná nerezová ocel
Vlastnosti: 
 Termostatická hlava, LED podsvícení
Velikost: 
 >400mm
Typ: 
 Pevný
Řízení teplé/studené vody: 
 Auto-Thermostat Control
Počet rukojetí: 
 3
Mixovací hlavice: 
 5 stupňový mosazný termostatický mixovací systém
Velikost sprchové hlavy: 
 400x400mm
Materiál: 
 Nerezová ocel se zrcadlovým povrchem
Funkce sprchové hlavy: 
 dešťová sprcha, mlha, vodopád, masážní trysky
Instalace: 
 Vestavěná stropní sprchová hlavice
Barva: 
 LED podsvícení
Velikost sprchového panelu: 
 700x200mm
Materiál: 
 Nerezová ocel
Způsob instalace: 
 Podomítkový sprchový panel
Masážní trysky: 
 4 masážní trysky pro připevnění na zeď

DOPRAVA A DORUČENÍJsme hrdí na to, že nabízíme velmi rychlé přepravní služby, které v současné době působí ve více než 200 zemích a ostrovech po celém světě. Nic pro nás není nic víc, než přinášet našim zákazníkům velkou hodnotu a služby. Budeme i nadále růst, abychom vyhověli potřebám všech našich zákazníků a poskytovali služby nad rámec všech očekávání.

Jak posíláte balíky?

Balíky jsou odesílány přímo od našeho dodavatele z Asie. Prostřednictvím velmi rychlých dopravců DHL, Fedex nebo UPS.

Posíláte také na Slovensko?

Ano. Zajišťujeme dopravu zdarma také na Slovensko.

A co celní úřady?

Nejsme zodpovědní za žádné další poplatky po odeslání zásilky. Nákupem našich produktů souhlasíte s tím, že vám může být dodán jeden nebo více balíků a při příjezdu do vaší země mohou být naúčtovány ještě další poplatky.

Jak dlouho trvá doprava?

Dodací lhůta se může lišit podle místa. Toto jsou naše odhady:
Lokace *Odhadovaná doba doručení
Česká republika 10-20 prac. dnů
Slovensko 10-20 prac. dnů
*Nezahrnuje zpracování objednávky 2-5 dní.

Poskytujete informace o sledování zásilky?

Ano, obdržíte e-mail s informacemi o sledování, jakmile bude vaše objednávka odeslána. Pokud do 5 dnů neobdržíte informace o sledování zásilky, kontaktujte nás.

Sledování říká, že "informace nejsou v tuto chvíli k dispozici".

U některých společností trvá zadání informací o sledování do systému 2-5 pracovních dnů. Pokud je vaše objednávka starší než 5 pracovních dnů a nemáte ještě žádné informace o vašem sledovacím čísle, obraťte se na nás.

Budou mé položky zaslány v jednom balíku?

Z logistických důvodů položky ze stejného nákupu můžou být zaslány v samostatných balících. Máte-li jakékoli další otázky, obraťte se na nás. Budeme se snažit vám pomoci co nejrychleji.

REKLAMACE A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Zrušení objednávky

Všechny objednávky lze zrušit, dokud nejsou odeslány. Pokud byla vaše objednávka zaplacena a musíte provést změnu nebo zrušit objednávku, musíte nás kontaktovat do 12 hodin. Jakmile začne proces balení a přepravy, nemůže být objednávka již zrušena.

Refundace

Vaše spokojenost je naší prioritou. Pokud zažádáte o vrácení peněz  do 14 dnů od doručení, vrátíme vám peníze. Pokud produkt neobdržíte ve stanoveném čase 30 dní (nezahrnuje zpracování objednávky 2 až 5 dní), můžete požádat o vrácení platby nebo o opětovné odeslání zboží. Pokud jste obdrželi nesprávnou položku, můžete požádat o vrácení peněz nebo zpětnou přepravu. Pokud chcete vrátit zboží z jiného důvodu, můžete požádat o vrácení peněz. Musíte vrátit položku na vlastní náklady a tato položka musí být nepoužitá.
  • Vaše objednávka nedorazila kvůli nesprávným kontaktním údajům ve vaší objednávce (tzn. poskytnutím nesprávné dodací adresy)
  • Vaše objednávka nedorazila kvůli výjimečným okolnostem (tzn. pozastavena celním úřadem nebo kvůli přírodní katastrofě)
  • Jiné výjimečné okolnosti mimo kontrolu sperkyprovsechny.cz

* Žádosti o vrácení peněz můžete podat do 14 dnů po uplynutí garantované doby dodání (35 dní). Můžete to udělat zasláním zprávy na stránce Kontaktujte nás.

Výměna

Pokud z nějakého důvodu chcete vyměnit výrobek, třeba pro jinou barvu. Musíte nás nejprve kontaktovat a my vás provedeme jednotlivými kroky.

Prosíme, neposílejte váš nákup zpět k nám, pokud se na tom nedohodneme.

Nákupní košík

×