Moderní velký stropní sprchový systém s LED podsvícením a ruční sprchovou hlavicíModerní velký stropní sprchový systém s LED podsvícením a ruční sprchovou hlavicíModerní velký stropní sprchový systém s LED podsvícením a ruční sprchovou hlavicíModerní velký stropní sprchový systém s LED podsvícením a ruční sprchovou hlavicíModerní velký stropní sprchový systém s LED podsvícením a ruční sprchovou hlavicíModerní velký stropní sprchový systém s LED podsvícením a ruční sprchovou hlavicí

Moderní velký stropní sprchový systém s LED podsvícením a ruční sprchovou hlavicí

List price:
Price:
You save:
(%)
999
Color:
Quantity:
  • Free Worldwide Shipping
  • 100% Money Back Guarantee
  • 100% Secure Payments

Product Description

Moderní sprchový systém, který přináší výjimečný zážitek ze sprchování může být součástí i vaší koupelny. Díky svrchním ramenům držícím čtvercovou stropní hlavici se hodí i do místností s vyšším stropem. Dynamické LED podsvícení dodává celému sprchování větší šťávu a působí jako uklidňující světelná terapie.

Zapomeňte na nudné sprchování a vytvořte si doma vlastní oázu s ideálními podmínkami pro přemýšlení i uklidnění a vyčištění mysli. Pomocí jedné rukojeti ovládáte teplotu vody a sílu proudu. pohodlné sprchování zajišťuje i ruční sprchová hlavice.

Celý sprchový systém je vyroben z kvalitního materiálu s leštěnou chromovou úpravou. Vysoká kvalita a jednoduchý svěží design prozáří i vaši koupelnu.

Zanechte Recenzi

Item Specifics

Značka: 
 fmhjfisd
Typ: 
 Sprchový systém
Řízení teplé/studené vody: 
 Dvojité ovládání s jedním držákem
Styl: 
 Moderní
Velikost: 
 >400mm
Počet rukojetí: 
 1
Povrchová úprava: 
 Leštěný chrom
Typ: 
 Pevný rotující
Materiál jádra ventilu: 
 Keramika
Vlastnosti: 
 Termostatický ventil
Způsob instalace: 
 Nástěnná montáž
Produktové číslo: 
 151218
Země původu: 
 Zhejiang, Čína
Přizpůsobení: 
 Ano

DOPRAVA A DORUČENÍJsme hrdí na to, že nabízíme velmi rychlé přepravní služby, které v současné době působí ve více než 200 zemích a ostrovech po celém světě. Nic pro nás není nic víc, než přinášet našim zákazníkům velkou hodnotu a služby. Budeme i nadále růst, abychom vyhověli potřebám všech našich zákazníků a poskytovali služby nad rámec všech očekávání.

Jak posíláte balíky?

Balíky jsou odesílány přímo od našeho dodavatele z Asie. Prostřednictvím velmi rychlých dopravců DHL, Fedex nebo UPS.

Posíláte také na Slovensko?

Ano. Zajišťujeme dopravu zdarma také na Slovensko.

A co celní úřady?

Nejsme zodpovědní za žádné další poplatky po odeslání zásilky. Nákupem našich produktů souhlasíte s tím, že vám může být dodán jeden nebo více balíků a při příjezdu do vaší země mohou být naúčtovány ještě další poplatky.

Jak dlouho trvá doprava?

Dodací lhůta se může lišit podle místa. Toto jsou naše odhady:
Lokace *Odhadovaná doba doručení
Česká republika 10-20 prac. dnů
Slovensko 10-20 prac. dnů
*Nezahrnuje zpracování objednávky 2-5 dní.

Poskytujete informace o sledování zásilky?

Ano, obdržíte e-mail s informacemi o sledování, jakmile bude vaše objednávka odeslána. Pokud do 5 dnů neobdržíte informace o sledování zásilky, kontaktujte nás.

Sledování říká, že "informace nejsou v tuto chvíli k dispozici".

U některých společností trvá zadání informací o sledování do systému 2-5 pracovních dnů. Pokud je vaše objednávka starší než 5 pracovních dnů a nemáte ještě žádné informace o vašem sledovacím čísle, obraťte se na nás.

Budou mé položky zaslány v jednom balíku?

Z logistických důvodů položky ze stejného nákupu můžou být zaslány v samostatných balících. Máte-li jakékoli další otázky, obraťte se na nás. Budeme se snažit vám pomoci co nejrychleji.

REKLAMACE A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Zrušení objednávky

Všechny objednávky lze zrušit, dokud nejsou odeslány. Pokud byla vaše objednávka zaplacena a musíte provést změnu nebo zrušit objednávku, musíte nás kontaktovat do 12 hodin. Jakmile začne proces balení a přepravy, nemůže být objednávka již zrušena.

Refundace

Vaše spokojenost je naší prioritou. Pokud zažádáte o vrácení peněz  do 14 dnů od doručení, vrátíme vám peníze. Pokud produkt neobdržíte ve stanoveném čase 30 dní (nezahrnuje zpracování objednávky 2 až 5 dní), můžete požádat o vrácení platby nebo o opětovné odeslání zboží. Pokud jste obdrželi nesprávnou položku, můžete požádat o vrácení peněz nebo zpětnou přepravu. Pokud chcete vrátit zboží z jiného důvodu, můžete požádat o vrácení peněz. Musíte vrátit položku na vlastní náklady a tato položka musí být nepoužitá.
  • Vaše objednávka nedorazila kvůli nesprávným kontaktním údajům ve vaší objednávce (tzn. poskytnutím nesprávné dodací adresy)
  • Vaše objednávka nedorazila kvůli výjimečným okolnostem (tzn. pozastavena celním úřadem nebo kvůli přírodní katastrofě)
  • Jiné výjimečné okolnosti mimo kontrolu sperkyprovsechny.cz

* Žádosti o vrácení peněz můžete podat do 14 dnů po uplynutí garantované doby dodání (35 dní). Můžete to udělat zasláním zprávy na stránce Kontaktujte nás.

Výměna

Pokud z nějakého důvodu chcete vyměnit výrobek, třeba pro jinou barvu. Musíte nás nejprve kontaktovat a my vás provedeme jednotlivými kroky.

Prosíme, neposílejte váš nákup zpět k nám, pokud se na tom nedohodneme.

Shopping cart

×