Nádherná vodopádová vanová baterie na stěnu ve stříbrném provedeníNádherná vodopádová vanová baterie na stěnu ve stříbrném provedeníNádherná vodopádová vanová baterie na stěnu ve stříbrném provedeníNádherná vodopádová vanová baterie na stěnu ve stříbrném provedeníNádherná vodopádová vanová baterie na stěnu ve stříbrném provedeníNádherná vodopádová vanová baterie na stěnu ve stříbrném provedení

Nádherná vodopádová vanová baterie na stěnu ve stříbrném provedení

100% zákazníků doporučuje tento produkt! 9 objednávek
Stará cena:
Cena:
Sleva:
(%)
999
Množství:
  • Zdarma Doprava po celém světě
  • 100% Záruka vrácení peněz
  • 100% Bezpečná platba

Popis produktu

V jednoduchosti je síla. Přesně tímto heslem se řídí tato vanová baterie, která z Vaší vany a koupelny udělá nádherný a luxusní designový prvek. Pokud milujete minimalismus a modernu, budete milovat i tuhle koupelnovou baterii. Myslíte si, že lepší už to být ani nemůže? Omyl! Tato baterie disponuje také LED světlem, které dá Vašemu koupání naprosto jiný rozměr. Zkrátka a dobře – s touto koupelnovou baterií se budete cítit jako v pohádce.

Design ale není jediným pozitivem této krasavice – tato vanová baterie je vyrobena z velmi kvalitních a odolných materiálů, které samozřejmě dopomáhají jednoduché a rychlé údržbě. Co víc si přát? Navíc vše za bezkonkurenční cenu. Neváhejte.

 

Zanechte Recenzi

Specifikace

Značka: 
 ELLEN HOMEDECOR
Materiál jádra ventilu: 
 Keramika
Povrchová úprava: 
 Chrom
Vlastnosti: 
 Teplotní citlivost, LED světlo
Produktové číslo: 
 Lws05
Styl: 
 Moderní
velikost: 
 10 inch
Počet rukojetí: 
 1
Povrchová úprava: 
 Leštěná
Typ: 
 Pevný
Řízení teplé/studené vody: 
 Duální ovládání duálního držáku
Typ: 
 Mixovací kohoutek
Použití: 
 Vana
Styl: 
 Vodní světlo
Nastavitelnost: 
 Ano
Typ: 
 Koupelnové a sprchové baterie
Typ koupelnové a sprchové baterie: 
 Vestavná
Instalace: 
 Nástěnná montáž

DOPRAVA A DORUČENÍJsme hrdí na to, že nabízíme velmi rychlé přepravní služby, které v současné době působí ve více než 200 zemích a ostrovech po celém světě. Nic pro nás není nic víc, než přinášet našim zákazníkům velkou hodnotu a služby. Budeme i nadále růst, abychom vyhověli potřebám všech našich zákazníků a poskytovali služby nad rámec všech očekávání.

Jak posíláte balíky?

Balíky jsou odesílány přímo od našeho dodavatele z Asie. Prostřednictvím velmi rychlých dopravců DHL, Fedex nebo UPS.

Posíláte také na Slovensko?

Ano. Zajišťujeme dopravu zdarma také na Slovensko.

A co celní úřady?

Nejsme zodpovědní za žádné další poplatky po odeslání zásilky. Nákupem našich produktů souhlasíte s tím, že vám může být dodán jeden nebo více balíků a při příjezdu do vaší země mohou být naúčtovány ještě další poplatky.

Jak dlouho trvá doprava?

Dodací lhůta se může lišit podle místa. Toto jsou naše odhady:
Lokace *Odhadovaná doba doručení
Česká republika 10-20 prac. dnů
Slovensko 10-20 prac. dnů
*Nezahrnuje zpracování objednávky 2-5 dní.

Poskytujete informace o sledování zásilky?

Ano, obdržíte e-mail s informacemi o sledování, jakmile bude vaše objednávka odeslána. Pokud do 5 dnů neobdržíte informace o sledování zásilky, kontaktujte nás.

Sledování říká, že "informace nejsou v tuto chvíli k dispozici".

U některých společností trvá zadání informací o sledování do systému 2-5 pracovních dnů. Pokud je vaše objednávka starší než 5 pracovních dnů a nemáte ještě žádné informace o vašem sledovacím čísle, obraťte se na nás.

Budou mé položky zaslány v jednom balíku?

Z logistických důvodů položky ze stejného nákupu můžou být zaslány v samostatných balících. Máte-li jakékoli další otázky, obraťte se na nás. Budeme se snažit vám pomoci co nejrychleji.

REKLAMACE A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Zrušení objednávky

Všechny objednávky lze zrušit, dokud nejsou odeslány. Pokud byla vaše objednávka zaplacena a musíte provést změnu nebo zrušit objednávku, musíte nás kontaktovat do 12 hodin. Jakmile začne proces balení a přepravy, nemůže být objednávka již zrušena.

Refundace

Vaše spokojenost je naší prioritou. Pokud zažádáte o vrácení peněz  do 14 dnů od doručení, vrátíme vám peníze. Pokud produkt neobdržíte ve stanoveném čase 30 dní (nezahrnuje zpracování objednávky 2 až 5 dní), můžete požádat o vrácení platby nebo o opětovné odeslání zboží. Pokud jste obdrželi nesprávnou položku, můžete požádat o vrácení peněz nebo zpětnou přepravu. Pokud chcete vrátit zboží z jiného důvodu, můžete požádat o vrácení peněz. Musíte vrátit položku na vlastní náklady a tato položka musí být nepoužitá.
  • Vaše objednávka nedorazila kvůli nesprávným kontaktním údajům ve vaší objednávce (tzn. poskytnutím nesprávné dodací adresy)
  • Vaše objednávka nedorazila kvůli výjimečným okolnostem (tzn. pozastavena celním úřadem nebo kvůli přírodní katastrofě)
  • Jiné výjimečné okolnosti mimo kontrolu sperkyprovsechny.cz

* Žádosti o vrácení peněz můžete podat do 14 dnů po uplynutí garantované doby dodání (35 dní). Můžete to udělat zasláním zprávy na stránce Kontaktujte nás.

Výměna

Pokud z nějakého důvodu chcete vyměnit výrobek, třeba pro jinou barvu. Musíte nás nejprve kontaktovat a my vás provedeme jednotlivými kroky.

Prosíme, neposílejte váš nákup zpět k nám, pokud se na tom nedohodneme.

Nákupní košík

×