Sprchový systém se silným proudem, vodopádem, dešťovou stropní sprchou s LED podsvícením a ruční sprchovou hlavicíSprchový systém se silným proudem, vodopádem, dešťovou stropní sprchou s LED podsvícením a ruční sprchovou hlavicíSprchový systém se silným proudem, vodopádem, dešťovou stropní sprchou s LED podsvícením a ruční sprchovou hlavicíSprchový systém se silným proudem, vodopádem, dešťovou stropní sprchou s LED podsvícením a ruční sprchovou hlavicíSprchový systém se silným proudem, vodopádem, dešťovou stropní sprchou s LED podsvícením a ruční sprchovou hlavicíSprchový systém se silným proudem, vodopádem, dešťovou stropní sprchou s LED podsvícením a ruční sprchovou hlavicí

Sprchový systém se silným proudem, vodopádem, dešťovou stropní sprchou s LED podsvícením a ruční sprchovou hlavicí

100% zákazníků doporučuje tento produkt! 2 objednávky
Stará cena:
Cena:
Sleva:
(%)
10
Množství:
  • Zdarma Doprava po celém světě
  • 100% Záruka vrácení peněz
  • 100% Bezpečná platba

Popis produktu

Znáte ten skvělý pocit po dobrém sprchování, kdy doslova cítíte, jak zmizely všechny starosti a všechno špatné steklo se špinavou vodou do odpadu? Tak to je nic v porovnání s dokonalým prožitkem v promyšleném sprchovém systému, jehož součástí je stropní sprchová hlavice a klasická ruční sprcha.

Barevné LED diody zbarvují vodu do nejrůznějších odstínu a všudypřítomné odlesky přidávají na jedinečné atmosféře. Až skoro nemůžete uvěřit, že se stále nacházíte ve své vlastní koupelně. Nastavte si libovolný proud vody od jemného deště až po silnější vodopád. K ovládání slouží 5 rukojetí, ale během chvilky se s nimi naučíte pracovat.

Jednoduchý design a prvotřídní provedení s úpravou materiálu do leštěného chromu dodává celé sprše moderní vzhled a známku luxusu. Certifikáty kvality a 12 let záruky jsou dalším bonusem potvrzujícím, že se jedná o kvalitní vybavení s poměrně dlouhou životností.

 

Zanechte Recenzi

Specifikace

Značka: 
 Candance & Canace
Typ: 
 Sprchové systémy
Řízení teplé/studené vody: 
 Dvojité ovládání s jedním držákem
Styl: 
 Moderní
Typ: 
 Pevný
Způsob instalace: 
 Nástěnná montáž
Materiál jádra ventilu: 
 Keramika
Povrchová úprava: 
 Leštěný chrom
Vlastnosti: 
 Teplá, studená voda, LED podsvícení citlivé na teplotu
Produktové číslo: 
 008-50X36K-6MP
Velikost: 
 >400mm
Počet rukojetí: 
 5
Záruka: 
 12 let
Ceritifikát: 
 CE & ROHS
Tlak: 
 0.3-1.2Mpa
Povrch sprchové hlavice: 
 Leštěný zrcadlový
Externí čtyři LED lampy napájení: 
 100V~240V alternativní
Barvy LED diod: 
 7 barev
Vnitřní světla: 
 Napájení pomocí proudu vodu
Barva vnitřních světel: 
 Modrá, zelená, červená
Funkce: 
 Vodopád a dešťová sprcha

DOPRAVA A DORUČENÍJsme hrdí na to, že nabízíme velmi rychlé přepravní služby, které v současné době působí ve více než 200 zemích a ostrovech po celém světě. Nic pro nás není nic víc, než přinášet našim zákazníkům velkou hodnotu a služby. Budeme i nadále růst, abychom vyhověli potřebám všech našich zákazníků a poskytovali služby nad rámec všech očekávání.

Jak posíláte balíky?

Balíky jsou odesílány přímo od našeho dodavatele z Asie. Prostřednictvím velmi rychlých dopravců DHL, Fedex nebo UPS.

Posíláte také na Slovensko?

Ano. Zajišťujeme dopravu zdarma také na Slovensko.

A co celní úřady?

Nejsme zodpovědní za žádné další poplatky po odeslání zásilky. Nákupem našich produktů souhlasíte s tím, že vám může být dodán jeden nebo více balíků a při příjezdu do vaší země mohou být naúčtovány ještě další poplatky.

Jak dlouho trvá doprava?

Dodací lhůta se může lišit podle místa. Toto jsou naše odhady:
Lokace *Odhadovaná doba doručení
Česká republika 10-20 prac. dnů
Slovensko 10-20 prac. dnů
*Nezahrnuje zpracování objednávky 2-5 dní.

Poskytujete informace o sledování zásilky?

Ano, obdržíte e-mail s informacemi o sledování, jakmile bude vaše objednávka odeslána. Pokud do 5 dnů neobdržíte informace o sledování zásilky, kontaktujte nás.

Sledování říká, že "informace nejsou v tuto chvíli k dispozici".

U některých společností trvá zadání informací o sledování do systému 2-5 pracovních dnů. Pokud je vaše objednávka starší než 5 pracovních dnů a nemáte ještě žádné informace o vašem sledovacím čísle, obraťte se na nás.

Budou mé položky zaslány v jednom balíku?

Z logistických důvodů položky ze stejného nákupu můžou být zaslány v samostatných balících. Máte-li jakékoli další otázky, obraťte se na nás. Budeme se snažit vám pomoci co nejrychleji.

REKLAMACE A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Zrušení objednávky

Všechny objednávky lze zrušit, dokud nejsou odeslány. Pokud byla vaše objednávka zaplacena a musíte provést změnu nebo zrušit objednávku, musíte nás kontaktovat do 12 hodin. Jakmile začne proces balení a přepravy, nemůže být objednávka již zrušena.

Refundace

Vaše spokojenost je naší prioritou. Pokud zažádáte o vrácení peněz  do 14 dnů od doručení, vrátíme vám peníze. Pokud produkt neobdržíte ve stanoveném čase 30 dní (nezahrnuje zpracování objednávky 2 až 5 dní), můžete požádat o vrácení platby nebo o opětovné odeslání zboží. Pokud jste obdrželi nesprávnou položku, můžete požádat o vrácení peněz nebo zpětnou přepravu. Pokud chcete vrátit zboží z jiného důvodu, můžete požádat o vrácení peněz. Musíte vrátit položku na vlastní náklady a tato položka musí být nepoužitá.
  • Vaše objednávka nedorazila kvůli nesprávným kontaktním údajům ve vaší objednávce (tzn. poskytnutím nesprávné dodací adresy)
  • Vaše objednávka nedorazila kvůli výjimečným okolnostem (tzn. pozastavena celním úřadem nebo kvůli přírodní katastrofě)
  • Jiné výjimečné okolnosti mimo kontrolu sperkyprovsechny.cz

* Žádosti o vrácení peněz můžete podat do 14 dnů po uplynutí garantované doby dodání (35 dní). Můžete to udělat zasláním zprávy na stránce Kontaktujte nás.

Výměna

Pokud z nějakého důvodu chcete vyměnit výrobek, třeba pro jinou barvu. Musíte nás nejprve kontaktovat a my vás provedeme jednotlivými kroky.

Prosíme, neposílejte váš nákup zpět k nám, pokud se na tom nedohodneme.

Nákupní košík

×