Stropní dešťový sprchový systém s leštěným chromovým povrchem a skrytým rámemStropní dešťový sprchový systém s leštěným chromovým povrchem a skrytým rámemStropní dešťový sprchový systém s leštěným chromovým povrchem a skrytým rámemStropní dešťový sprchový systém s leštěným chromovým povrchem a skrytým rámemStropní dešťový sprchový systém s leštěným chromovým povrchem a skrytým rámemStropní dešťový sprchový systém s leštěným chromovým povrchem a skrytým rámem

Stropní dešťový sprchový systém s leštěným chromovým povrchem a skrytým rámem

Stará cena:
Cena:
Sleva:
(%)
890
Color:
Množství:
  • Zdarma Doprava po celém světě
  • 100% Záruka vrácení peněz
  • 100% Bezpečná platba

Popis produktu

Moderní sprchový systém je decentně umístěn na stropu tak, že téměř není vidět. Okolí rám je skryt a montovaná stropní hlavice plynule přechází v okolí strop. Když pustíte tekoucí vodu, zůstanete v úžasu nad prouděním čistých kapek připomínajících déšť.

Stropní sprchový systém má několik způsobů montování, podle vašich potřeb. Můžete si zvolit, na které stěně se budou nacházet ovládací panely a uchycení ruční sprchové hlavice. Leštěné chromové provedení působí velmi elegantně a moderně.

Pro pohodlné sprchování ovládáte tok vody na dvou rukojetích. Využít můžete nejen stropní panel, ale i klasickou ruční sprchovou hlavici. Uvidíte, že jakmile si vyzkoušíte sprchování v dešti, zamilujete si ho.

 

Zanechte Recenzi

Specifikace

Značka: 
 HPBGE BADEZIMMER PRODUKT
Typ: 
 Sprchový systém
Počet rukojetí: 
 1
B & S baterie: 
 Bez posuvníku
Typ: 
 Pevný
Způsob instalace: 
 Nástěnná montáž
Materiál jádra ventilu: 
 Ceramic
Povrchová úprava: 
 Leštěná mosaz
Produktové číslo: 
 HP1213
Vlastnosti: 
 Studená a teplá voda
Velikost: 
 >400mm
Řízení teplé/studené vody: 
 Dual Holder Dual Control
Typ sprchového systému: 
 Expanzní baterie B & S
Styl: 
 Klasický
Země původu: 
 Zhejiang, Čína

DOPRAVA A DORUČENÍJsme hrdí na to, že nabízíme velmi rychlé přepravní služby, které v současné době působí ve více než 200 zemích a ostrovech po celém světě. Nic pro nás není nic víc, než přinášet našim zákazníkům velkou hodnotu a služby. Budeme i nadále růst, abychom vyhověli potřebám všech našich zákazníků a poskytovali služby nad rámec všech očekávání.

Jak posíláte balíky?

Balíky jsou odesílány přímo od našeho dodavatele z Asie. Prostřednictvím velmi rychlých dopravců DHL, Fedex nebo UPS.

Posíláte také na Slovensko?

Ano. Zajišťujeme dopravu zdarma také na Slovensko.

A co celní úřady?

Nejsme zodpovědní za žádné další poplatky po odeslání zásilky. Nákupem našich produktů souhlasíte s tím, že vám může být dodán jeden nebo více balíků a při příjezdu do vaší země mohou být naúčtovány ještě další poplatky.

Jak dlouho trvá doprava?

Dodací lhůta se může lišit podle místa. Toto jsou naše odhady:
Lokace *Odhadovaná doba doručení
Česká republika 10-20 prac. dnů
Slovensko 10-20 prac. dnů
*Nezahrnuje zpracování objednávky 2-5 dní.

Poskytujete informace o sledování zásilky?

Ano, obdržíte e-mail s informacemi o sledování, jakmile bude vaše objednávka odeslána. Pokud do 5 dnů neobdržíte informace o sledování zásilky, kontaktujte nás.

Sledování říká, že "informace nejsou v tuto chvíli k dispozici".

U některých společností trvá zadání informací o sledování do systému 2-5 pracovních dnů. Pokud je vaše objednávka starší než 5 pracovních dnů a nemáte ještě žádné informace o vašem sledovacím čísle, obraťte se na nás.

Budou mé položky zaslány v jednom balíku?

Z logistických důvodů položky ze stejného nákupu můžou být zaslány v samostatných balících. Máte-li jakékoli další otázky, obraťte se na nás. Budeme se snažit vám pomoci co nejrychleji.

REKLAMACE A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Zrušení objednávky

Všechny objednávky lze zrušit, dokud nejsou odeslány. Pokud byla vaše objednávka zaplacena a musíte provést změnu nebo zrušit objednávku, musíte nás kontaktovat do 12 hodin. Jakmile začne proces balení a přepravy, nemůže být objednávka již zrušena.

Refundace

Vaše spokojenost je naší prioritou. Pokud zažádáte o vrácení peněz  do 14 dnů od doručení, vrátíme vám peníze. Pokud produkt neobdržíte ve stanoveném čase 30 dní (nezahrnuje zpracování objednávky 2 až 5 dní), můžete požádat o vrácení platby nebo o opětovné odeslání zboží. Pokud jste obdrželi nesprávnou položku, můžete požádat o vrácení peněz nebo zpětnou přepravu. Pokud chcete vrátit zboží z jiného důvodu, můžete požádat o vrácení peněz. Musíte vrátit položku na vlastní náklady a tato položka musí být nepoužitá.
  • Vaše objednávka nedorazila kvůli nesprávným kontaktním údajům ve vaší objednávce (tzn. poskytnutím nesprávné dodací adresy)
  • Vaše objednávka nedorazila kvůli výjimečným okolnostem (tzn. pozastavena celním úřadem nebo kvůli přírodní katastrofě)
  • Jiné výjimečné okolnosti mimo kontrolu sperkyprovsechny.cz

* Žádosti o vrácení peněz můžete podat do 14 dnů po uplynutí garantované doby dodání (35 dní). Můžete to udělat zasláním zprávy na stránce Kontaktujte nás.

Výměna

Pokud z nějakého důvodu chcete vyměnit výrobek, třeba pro jinou barvu. Musíte nás nejprve kontaktovat a my vás provedeme jednotlivými kroky.

Prosíme, neposílejte váš nákup zpět k nám, pokud se na tom nedohodneme.

Nákupní košík

×